Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Speakout 2Ed Starter

Podręczniki są wykorzystywane w rozmaitych celach no jednakowoż przede wszystkim ...